від ідеї до реалізації

Один з наших основних напрямків діяльності - будівництво та ремонт комерційної нерухомості. Саме реалізованих ресторанів і кафе найбільше в нашому портфоліо. Хтось може сказати, що в таких об'єктах немає душі і індивідуальності, що їх існування тимчасове... Але ми створюємо такі проєкти, куди хочеться приходити знову і знову, де хочеться проводити самі особливі хвилини життя і зустрічатися з улюбленими людьми. Вони не закриються через 3 роки, не втратять свою сучасність. Ми, рівно, як і наші Клієнти, вкладаємо частинку душі в реалізацію кожної задумки, і це безумовно впливає на результат.

 

Реалізовані
проекти

 

Замовити
консультацію
Неверный ввод
* - обов'язкові
Основні
відомості
про ремонт ресторанів, кафе, барів

00 View10 1

Будь-який заклад громадського харчування, будь то великий ресторан або маленьке затишне кафе, крім своєї основної функції - задовольнити гастрономічні запити клієнта - також є місцем для ділових або дружніх зустрічей, проведення різних урочистих заходів. Мало хто йде в ресторан, щоб просто пообідати чи повечеряти, туди приходять за емоціями, насолодитися атмосферою затишку і безтурботності, і естетично привабливий інтер'єр грає далеко не останню роль в цьому. Тому якісно виконаний ремонт ресторану або кафе - запорука успіху практично будь-якого закладу громадського харчування.
Щоб забезпечити стабільний потік лояльних клієнтів, власникам підприємств громадського харчування слід періодично оновлювати дизайн як фасадів, так і внутрішніх приміщень. Своєчасно виконаний ремонт кафе під ключ або просто косметичний ремонт бару допоможуть перетворити будь-яке приміщення, надати йому новий вигляд, емоційний посил.
Компанія DASP має значний досвід надання вказаних послуг , і тому багато власників ресторанного бізнесу звертаються до нас, щоб провести якісний ремонт за розумною ціною.


Коли потрібен ремонт ресторану?


Причин для проведення ремонту може бути кілька. Через деякий час після відкриття закладу стіни, фасад і внутрішні приміщення поступово зношуються. Посиленому зносу піддаються також інженерні системи, прокладені всередині. Усунення різних дефектів, що виникають в процесі експлуатації приміщень, - одна з причин необхідності проведення ремонтних робіт. Крім того, є безліч інших:
• аварійний стан несучих конструкцій;
• різні дрібні пошкодження, що виникають внаслідок тривалої експлуатації приміщень;
• бажання власників змінити зовнішній вигляд або інтер'єр щоб привнести новизну;
• знос інженерних систем і комунікацій;
• оновлення інтер'єру, щоб його стиль відповідав бренду.

Наша компанія надає повний комплекс послуг: дрібний або капітальний ремонт ресторану, включаючи розробку проекту, підготовку всієї необхідної документації, закупівлю будівельних матеріалів за доступними цінами і безпосередньо проведення ремонтних робіт.

 

Типи робіт по ремонту ресторанів, кафе і барів

 

Ремонт кафе, бару чи ресторану проводять перед відкриттям нового закладу, після ребрендингу або тривалої експлуатації старих приміщень. Крім того, власники закладів громадського харчування бажають оновити існуючий дизайн або зробити деякі сезонні оновлення (наприклад, перед Новим роком або іншими великими святами). З урахуванням потреб і бюджету, який мають власники ресторану, ми виконуємо наступні види робіт:

  1. Стандартний, або поточний. Основна мета - відновити загальний вигляд і привнести деякі дизайнерські зміни в інтер'єр. Цей тип робіт не вимагає великих інвестицій. Найчастіше стандартний ремонт вибирають тоді, коли потрібно провести ремонт бару.
  2. Євроремонт. Це косметичний ремонт, але в більш якісному виконанні із застосуванням більш дорогих оздоблювальних і декоративних матеріалів. Проводиться він з дотриманням всіх стандартів європейської якості, що пред'являються до такого ремонту.
  3. Елітний. Включає в себе весь комплекс робіт, необхідних для повного оновлення дизайну інтер'єру. При проведенні ремонту використовують будівельні та оздоблювальні матеріали виняткової якості.
  4. Капітальний. Передбачає повне перепланування внутрішніх приміщень, демонтаж або перенесення стін і перегородок, повну заміну сантехнічного та кухонного обладнання, монтаж підвісних стель і зведення нових стін.


Косметичний ремонт бару найпростіший, доступний варіант, який не потребує багато часу. Його проводять з метою зміни кольорової палітри за допомогою нескладної декоративного оздоблення стін і стель. За бажанням замовника можлива заміна меблів з урахуванням основної стилістики дизайну. Такий ремонт дозволяє привнести новизну в оформлення приміщень, підвищити їх естетичну привабливість. Якщо потрібні кардинальні зміни як внутрішніх приміщень, так і фасаду, виконують повний ремонт ресторану. Майстри компанії DASP виконають всі роботи швидко, якісно і за доступною ціною.


Як вибрати правильний варіант ремонту?


У власника закладу громадського харчування може виникнути питання: який ремонт кафе краще здійснити: звичайний, косметичний або ж повний? При виборі найбільш доцільного варіанту потрібно врахувати наступне:

  1. Особливості планування і розташування приміщень, їх загальну площу. Якщо відчувається нестача природного освітлення, а стіни дозволяють збільшити кількість або площу вікон, як правило проводять капітальний ремонт бару чи ресторану.
  2. Зростання числа відвідувачів закладу. Якщо збільшити число місць для відвідувачів можна лише методом зонування, можна обійтися і косметичним ремонтом. Якщо ж потрібно збільшити корисну площу приміщення, то капітальний ремонт бару (ресторану або кафе) - найкраще рішення.
  3. Переваги потенційних клієнтів. Для початку визначіться з профілем вашого закладу. Кафе для молоді або ресторан, розрахований на респектабельних відвідувачів, значно відрізняються за стилем інтер'єру. Тематика дизайну повинна бути оригінальною, відповідати бренду, не перегукуватися зі стилем розташованих поблизу піцерій, суші-барів та інших точок громадського харчування. Найкраще провести капітальний ремонт ресторану з переплануванням інтер'єру.


Переваги ремонту від компанії DASP


Фахівці і дизайнери, які виконують ремонтні роботи, крім особливостей закладу громадського харчування також враховують його колірне і стилістичне оформлення, а також загальну тематику. Це необхідно для створення гармонійного інтер'єру. Кваліфіковані фахівці компанії DASP здатні перетворити приміщення будь-якого закладу громадського харчування за короткий термін і за приємну вартість. Ми спеціалізуємося на:
• розробці стильних і унікальних інтер'єрних рішень;
• плануванні робочих зон з урахуванням специфіки закладів;
• прокладання інженерних мереж та комунікацій;
• виконання ремонтних робіт будь-якої складності із застосуванням передових технологій і матеріалів.

Крім того, ми чітко дотримуємося вимог нормативної документації, що вкрай важливо, тому що до закладу громадського харчування повинні відповідати високим стандартам якості і безпеки. Тому ремонт бару, кафе чи ресторану слід довірити компанії, яка буквально пройшла перевірку часом. Фахівці DASP проводять ремонтні роботи будь-якої складності, мають величезний досвід в цій сфері, використовують якісні матеріали. Результат нашої роботи - це щасливі відвідувачі і задоволені власники, чий бізнес стає куди більш прибутковим.

Україна, Київ, вул. Паньківська 25
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Замовити схожий проект
Неверный ввод
* - обов'язкові