від ідеї до реалізації

Просторий і стильний офіс вселяє почуття комфорту і бажання працювати. Сучасний офіс - це мінімально необхідний набір елементів інтер'єру, затишна зона відпочинку і унікальний, що запам'ятовується, продуманий до дрібниць дизайн, який надасть про компанію набагато більше інформації ніж будь-яка презентація.

Ми виконуємо ремонт офісу з високоякісних і зносостійких матеріалів, що є запорукою практичності відремонтованого приміщення. Кваліфікація і досвід фахівців дозволяють відтворювати дизайн інтер'єрів офісу в максимально точній відповідності з проєктною документацією. Строк виконання ремонту офісу з урахуванням складності та обсягу будівельно-монтажних робіт складає від 30 днів.

 365 243

Реалізовані
проекти

 

Замовити
консультацію
Неверный ввод
* - обов'язкові
 
ремонт офісу
під ключ

IMG 8585 1Ремонт, виконаний на високому професійному рівні, а також стильно  підкреслюючий специфіку діяльності фірми,  вигідно представить організацію перед клієнтами і бізнес-партнерами. Це створить враження надійної і такої, що заслуговує довіри компанії, яка прагне найкращим чином організувати простір для роботи своїх співробітників.

Актуальність послуги

Робоче середовище, де довгий час не проводилися ремонтні роботи, починає виглядати застарілим, особливо на тлі безлічі бізнес-центрів з сучасними і розкішними робочими зонами. Цей фактор змушує задуматися власників про оновлення атмосфери або про капітальний ремонт офісу. До того ж, як показала практика, таке середовище не мотивує персонал до якісного виконання завдань.

Як стверджують експерти, після якісного ремонту, крім візуальних змін, підвищується і продуктивність компанії, а також створюється сильніша мотивація виконувати свої обов'язки. Найкраща продуктивність, згідно зі статистичними даними, спостерігається в світлих просторих приміщеннях, оформлених в оригінальному і неповторному стилі: коли робочі місця раціонально обладнані, бізнес стає набагато приємнішим і ефективнішим.

Якісний ремонт офісу під ключ позитивно впливає і на розширенні творчого потенціалу: мобілізуються зусилля співробітників направлені на розвиток компанії і підвищення прибутковості. Крім цього, перебування у якісно відремонтовану офісному приміщенні, сприяє покращенню відносини між людьми, налагодженню продуктивної співпраці серед колективу.

Етапи реалізації

Ремонт офісу під ключ виконується в наступному порядку:

1. Обговорення. Спеціаліст оглядає об'єкт, проводить точні виміри, а також з'ясовує побажання і вимоги до ремонту. На цьому етапі визначається тип ремонтних робіт (косметичний, комплексний, капітальний), стильові рішення і інші аспекти. Все це фіксується і враховується при складанні кошторису. Консультанти також запропонують клієнтові цікаві рішення по оформленню офісного простору: наприклад, поділ робочих місць скляними перегородками та іншими системами, які дозволять швидко і легко трансформувати робочі зони.

2. Складання кошторису. Спеціаліст виконає оцінку проекту і підготує кошторис, який дозволить клієнту отримати точне уявлення про вартість робіт і про те, як буде проходити робочий процес. Замовник буде розуміти кожен аспект ремонту, а також знати про майбутні витрати.

3. Закупівля і доставка матеріалів. При проведенні будь-яких ремонтних та оздоблювальних робіт використовуються тільки надійні сертифіковані матеріали від провідних виробників.

4. Виконання ремонту. Після уточнення всіх деталей майстри приступають до роботи. Основна мета - домогтися, щоб всі структурні елементи офісного простору виглядали органічно і точно відповідали вимогам замовника.

Типи робіт

Ремонт  офісу під ключ може передбачати виконання наступних видів робіт:

1. Демонтаж конструкцій. При необхідності виконується знесення бетону, цегли, підвіконня, паркету, порогів, столярних виробів, дверей, рам та ін.

2. Сантехнічні роботи. Виконується проектування, заміна сантехніки та каналізації, встановлення та підключення сантехнічного обладнання.

3. Оздоблювальні роботи (штукатурка, шпаклівка, грунтовка на стелях, стінах, підлозі) і фарбування. За бажанням замовника стіни можуть бути пофарбовані у фірмові кольори з можливістю розміщення логотипу компанії.

4. Електротехнічні роботи. Фахівці готові запропонувати проектування та встановлення систем освітлення (світильників, розеток, кнопок і інших приладів). Освітлювальні прилади підбираються залежно від призначення офісу.

5. Забезпечення пожежної сигналізації. На цьому етапі проводиться установка датчиків і систем пожежогасіння.

Інші послуги:

  • наклеювання шпалер;
  • встановлення систем опалення і вентиляції;
  • прокладка кабелів;
  • розміщення оргтехніки;
  • вивіз сміття.

У якому порядку буде відбуватися ремонт офісу під ключ, залежить від цілей і вимог до оздоблювальних робіт (умови визначаються при складанні кошторису).

Переваги послуги

Чому варто скористатися послугами професійної компанії:

1. Гарантія якості. Основним пріоритетом команди є виняткова увага до деталей і як омога повніша відповідність потребам замовника. Краща реклама наших послуг - це велика кількість задоволених клієнтів, які готові поділитися позитивними відгуками нашого сервісу зі своїми друзями і колегами по роботі.

2. Багаторічний досвід роботи. Досвідчені професіонали в нашому колективі здатні реалізувати навіть найскладніші проекти. Завдяки глибоким технічним знанням, професіоналізму та високій якості, наша компанія зайняла лідируючі позиції на ринку, а також завоювала солідну репутацію серед конкурентів.

3. Використання кращих матеріалів. Якісні будівельні матеріали від перевірених виробників гарантують довговічність ремонту.

4. Дотримання строків. Всі роботи виконуються максимально швидко без шкоди для якості: ми цінуємо свій час і час клієнта.

Графік роботи узгоджується індивідуально: Ви вибираєте найбільш підходящі дні і час для ремонту. Ми дбаємо про те, щоб не порушувати Ваш робочий процес (команда готова зробити ремонт офісу під ключ в неробочий час).

Україна, Київ, вул. Паньківська 25
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Замовити схожий проект
Неверный ввод
* - обов'язкові