від ідеї до реалізації

Планування і зонування внутрішнього простору для об'єктів комерційної нерухомості, які передбачається використовувати під магазин, має особливо важливе значення, маючи на увазі, що від грамотності цих дій безпосередньо залежить ефективність її використання.
Саме тому ми рекомендуємо починати ремонт магазинів «під ключ» з розробки дизайн-проєкту.
Ми виконаємо ремонт і дизайн магазина з дотриманням всіх вимог, які пред'являються до торгових закладів. Використовувані при ремонті будівельні матеріали відповідають вимогам безпеки, всі роботи виконуються відповідно до діючих ДБН та ДСТУ.

IMG 5038 1

 

Реалізовані
проекти
Як ми
Працюємо
Підготовка до співпраці

Запорука якісного виконання робіт і надання послуг - комплекс підготовчих заходів, основна мета яких: 

- формування чіткого уявлення про завдання Клієнта, збір вихідних даних і деталізація на їх підставі завдання, що дозволяє уникнути в подальшому «переробок» і «непорозуміння»; 

- складання попереднього кошторису, який допоможе Клієнту прийняти важливі планувальні рішення, в т. ч. щодо використовуваних будівельних матеріалів; 

- консультування Клієнта щодо переваг і/або недоліків архітектурних та дизайнерських рішень, які планується застосувати, що заощадить Ваш час для пошуку оптимального варіанту з урахуванням як технічних вимог, так і співвідношення ціна/якість. 

У загальних рисах вищеописані заходи можна охарактеризувати як підготовчий переддоговірний етап встановлення ділових відносин, який в кінцевому рахунку скорочує строки виконання завдання Клієнта, а також економить витрачання Ваших коштів. 

Укладання договору

Попередньо узгоджені умови фіксуються і деталізуються у відповідному договорі. Договірні умови, які ми пропонуємо, розроблені на підставі і в точній відповідності з чинним законодавством. При підготовці договору ми завжди прагнемо забезпечити рівномірний баланс інтересів кожної сторони. 

Ви можете попередньо вивчити договірні умови, які ми пропонуємо, ознайомившись з готовими зразками договорів, в розділі «Документи». 

Крім цього, компанія DASP готова до узгодження спірних договірних умов, а також до розгляду договірних умов, запропонованих Клієнтом. 

 

 

 

Розробка проекту

Результатом робіт з проектування є проектна документація на стадії робочий проект (РП) або на стадії робоча документація (Р). 

При дизайнерському ремонті розробляється дизайн-проект. 

Дизайн-проект це комплекс матеріалів в формі технічної документації, а також візуалізацій об'єкта. Він відображає концептуальні та колористичні, видові та інші особливості інтер'єру / екстер'єру об'єкта. 

Конкретний обсяг проектування (склад креслень, візуалізацій) визначається у відповідному договорі. Розробка дизайн-проекту здійснюється дочірньою компанією DASP bureau. Дизайн-проект готується протягом 50 робочих днів (строк може уточнюватися в меншу або більшу сторону, з урахуванням складності та обсягів проектування). 

 

 

Будівельні роботи

Строк виконання ремонтних/будівельних робіт визначається угодою сторін. Залежно від складності та обсягу робіт останні виконуються компанією DASP самостійно або із залученням субпідрядників. В якості субпідрядників залучатися виключно організації, які спеціалізуються на виконанні окремих видів робіт, а також мають необхідні дозвільні документи у відповідній сфері. 

При виконанні будівельних та ремонтних робіт "під ключ" компанією повністю забезпечується логістика на об'єкт будівельних та інших матеріалів, вивіз будівельного сміття і демонтаж тимчасових споруд, "чорновий" і "фінальний" клінінг об'єкта. 

 

 

 

Передача об'єкта

Результати робіт по ремонту і будівництву здаються згідно календарного графіка (плану) їх виконання. 

Передача готового об'єкта здійснюється після виконання всіх етапів робіт. 

Виявлені при здачі-прийманні недоліки усуваються компанією безкоштовно в межах встановленого договором загального строку виконання робіт або додатково погодженого сторонами.

 

 

 

 

Гарантійне обслуговування

Після здачі-приймання результатів ремонту /будівництва компанія здійснює гарантійне обслуговування. 

Дефекти, виявлені Клієнтом в межах гарантійного терміну, усуваються безкоштовно. 

 

 

 

 

 

Замовити
консультацію
Неверный ввод
* - обов'язкові
 
Ремонт магазинів
під ключ

 9 1

Висока конкуренція в галузі торгівлі змушує підприємців, що надають послуги в цій сфері, шукати способи виділитися на тлі конкуруючих організацій, привернути увагу покупців. Вони використовують для цього найрізноманітніші засоби - покращують якість і асортимент продукції, встановлюють сучасне обладнання, створюють оригінальний дизайн інтер'єру в торгових точках.
Зробити приміщення магазину візуально привабливим дозволяє якісний ремонт магазинів, виконаний з урахуванням сучасних вимог і з використанням інноваційних матеріалів. При виконанні ремонтних робіт повинні бути продумані всі дрібниці. Професійний підхід до цього процесу дозволяє зробити магазин зручним для продавців і привабливим для відвідувачів.
Загальна вартість ремонту магазину залежить від площі приміщення, виду використовуваних при виконанні ремонтних робіт матеріалів, особливостей дизайну і деяких інших чинників. Також на загальну вартість впливає вид ремонту магазину (косметичний, капітальний або дизайнерський).
Щоб грамотно підібрати стиль магазину, кольори і фактуру навколишнього інтер'єру, спочатку необхідно визначити тип торгової точки (магазин самообслуговування, торгова точка, яка працює з використанням прилавка і т.д.). Від правильності планування внутрішнього простору об'єкта комерційної нерухомості та особливостей зонування приміщення залежить ефективність його використання. Дуже важливо, щоб інтер'єр торгового залу стимулював покупців до здійснення покупок, викликав бажання прийти сюди ще раз.


Сучасні підходи до ремонту магазину, особливості його виконання


При розробці проекту ремонту магазину необхідно особливу увагу приділити стелі й підлозі. Внутрішній простір сучасних торгових точок зазвичай використовується під холодильники і різні стелажі, тому обробка саме цих поверхонь дозволяє створити в торговому залі індивідуальний стиль.
Магазин - це приміщення підвищеної прохідності, щодня в ньому буває велика кількість людей. Тому для обробки підлоги в ньому найкраще використовувати міцний керамограніт або спеціальний комерційний лінолеум. Також важливо, щоб укладене покриття підлоги не було занадто слизьким, щоб не створювати небезпеки травмування в магазині. Всі матеріали, використовувані для обробки поверхонь, повинні бути розраховані на щоденне прибирання з використанням хімічно агресивних миючих засобів.
Не менш важливим етапом ремонту магазину під ключ є монтаж інженерних систем (електромереж, каналізації, водопроводу, опалювальних та вентиляційних конструкцій). При розробці системи електропостачання необхідно створити кваліфікований електропроект, в якому будуть враховані всі встановлені в приміщенні електроприлади, їх кількість і потужність, що забезпечить безперебійну, надійну роботу торгового обладнання.
Стелю приміщення торгової точки можна виготовити у вигляді підвісної конструкції. Це дозволить замаскувати наявні комунікації та інженерні системи, забезпечивши зручний доступ до них у разі потреби.
Створюючи проект оформлення торгового приміщення, важливо правильно адаптувати інтер'єр під ті товари, які будуть в ньому продаватися. Наприклад, для обробки м'ясних і рибних відділів не можна використовувати будівельні матеріали, які вбирають сторонні запахи. Приміщення торгових точок, що пропонують дитячі товари, бажано оформляти в яскравих тонах, уникаючи похмурих колірних відтінків.
У створенні проекту обов'язково повинен брати участь професійний дизайнер, здатний правильно визначити необхідну кількість полиць для товарів, кваліфіковано підібрати місце для проходів клієнтів і розміщення касових апаратів, підрахувати оптимальну площу підсобних приміщень і т.д. Досвідчений, професійний дизайнер грамотно впише в площу приміщення необхідне торгове обладнання, гармонізує його з ідеєю інтер'єру.

 

Основні етапи робіт


Капітальний ремонт магазину під ключ складається з наступних етапів:

 1. Укладення договору з клієнтом;
 2. Складання технічного завдання з урахуванням обсягу майбутніх робіт, вимог і побажань замовника;
 3. Розробка та узгодження проекту;
 4. Демонтаж старих конструкцій та елементів оздоблення приміщення (для вторинних об'єктів);
 5. Виконання чорнових роботи, пов'язаних із зонуванням приміщення і спорудженням перегородок;
 6. Облаштування технічних приміщень;
 7. Проведення інженерних робіт, прокладка комунікацій;
 8. Монтаж систем охоронної та пожежної безпеки;
 9. Оздоблення інтер'єру;
 10. Роботи, пов'язані з клінінгом;
 11. Установка меблів, торгового обладнання, аксесуарів.

 

Переваги співпраці з компанією DASP

 

Наша компанія виконує професійний ремонт магазинів в столиці України і регіонах. У нас працюють професійні дизайнери, інженери, будівельники та інші фахівці, які виконують ремонтні роботи з дотриманням усіх сучасних вимог ДСТУ, санітарно-епідеміологічних і протипожежних норм. При виконанні ремонтних робіт ми використовуємо зносостійкі, екологічно безпечні, негорючі матеріали і сучасні технології.

Наші співробітники професійно розбираються в питаннях дизайнерської і архітектурної діяльністі. Вони мають значний досвід виконання ремонту магазинів під ключ і знайомі з усіма нюансами і особливостями цих робіт, що дозволяє їм передбачати кожну дрібницю. Високий професіоналізм і багатий досвід наших співробітників дозволяє їм втілювати в життя будь-які побажання замовників і виконувати ремонтні роботи в найкоротші терміни.

Україна, Київ, вул. Паньківська 25
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Замовити схожий проект
Неверный ввод
* - обов'язкові