від ідеї до реалізації

Ремонт елітної житлової нерухомості в новобудовах - напрямок на якому спеціалізується компанія DАSP. Ремонт квартири може включати її перепланування. Також ми пропонуємо дизайнерський ремонт квартир. В останніх двох випадках ремонтні роботи проводяться відповідно до дизайн-проєкту. Строк гарантії на результати робіт становить від 1 року. Мінімальний строк виконання ремонту - від двох місяців.

01 View050000 1

 

Реалізовані
проекти

 

Замовити
консультацію
Неверный ввод
* - обов'язкові
Ремонт
квартир в новобудовах
Ремонт квартири під ключ

IMG 5135 1Компанія DASP надає послуги по ремонту квартир в новобудовах. Працюємо на етапах, визначених замовником, і виконуємо проекти під ключ.

Незалежно від специфіки майбутньої діяльності, виконуємо замовлення за відпрацьованим алгоритмом. Це дозволяє дотримуватися строків і коригувати їх під Ваші потреби.

 

Етапи ремонту новобудови

Ремонт квартири в новобудові на початковому етапі рекомендуємо починати з дизайн-проекту. Спеціалізуємося і готові реалізувати дизайнерський ремонт квартири в новобудові під ключ, із врахуванням можливих уподобань замовників.

Не бачимо складнощів у вирішенні неординарних завдань:

 • модернізація лоджії;
 • нетрадиційні варіанти перегородок;
 • облаштування під нетипову розстановку меблів і т. п.

Для розширення вибору готові запропонувати різні варіанти вирішення поставлених завдань.

Наступний етап капітального ремонту квартири в новобудові полягає в підготовці поверхонь. Останні вирівнюються, підчищаються і готуються до обробки будівельними матеріалами. Наші робітники виконують всі види чорнових робіт.

Після завершення проводиться узгодження результатів з замовником. До наступного етапу переходимо після схвалення виконаної частини робіт.

Подальший пункт ремонту квартири - чистове оздоблення. Етап важливий, в т.ч. і в плані загального ціноутворення. Точно проінформувати Вас про вартість ремонту в квартирі новобудові, можемо тільки з урахуванням ціни будівельних матеріалів, витратних матеріалів, супутніх моментів.

Співпраця з нашою компанією на даному етапі дозволить Вам заощадити, виконуючи ремонт квартири. Закупівлю будматеріалів проводимо за оптовими цінами, отже, порівнявши з роздрібними цінами, Ви можете визначити конкретний обсяг вигоди, яку отримуєте.

Якщо Ви ще не визначилися матеріалами, які  хочете бачити на підлозі, стінах, стелі, фахівці  готові надати кваліфіковану консультацію з будь-якого типу оздоблювального матеріалу:

 • шпалери;
 • фарба;
 • плитка;
 • паркет;
 • лінолеум і т. д.

Консультативна допомога надається на безоплатній основі.

Залучаючи нашу компанію, щоб здійснити ремонт квартири, Ви можете не турбуватися про параметри якості. Надаємо гарантійні зобов'язання по кожному етапу робіт.

Незалежно від складності виконання, ремонт в новобудові має свою специфіку.

 

Особливості ремонту квартир в новобудові

Капітальний ремонт квартир в нових будинках не рекомендується проводити наспіх і тим більше без знань специфіки проведення ремонтних робіт, підбору будматеріалів. В першу чергу це пов'язано з подальшою усадкою будівлі, тому поспішати і діяти без з’ясування цих питань недоцільно.

Так, монолітні будови характеризуються мінімальним відсотком усадки і, як наслідок, більш доступні в виборі варіацій ремонту і будівельних матеріалів після заселення.

З огляду на неминучий фактор подальшої усадки, вибір оздоблювальних матеріалів рекомендується засновувати на параметрах міцності. Як приклад, на стіни краще брати флізелінові шпалери із порівняно міцною структурою і т. п. Перед фінішною обробкою робочу основу  нерідко доводиться зміцнювати армуючою сіткою.

Відносно підлоги, в роботі зазвичай застосовуємо суміш, стійку до вібрації і розтріскування. Щодо покриття  підлоги серйозних обмежень немає. Оздоблення новобудови здійснюється будь-яким матеріалом на розсуд замовника:

 • паркет;
 • лінолеум;
 • паркетна дошка.

Лінолеум можна назвати найбільш практичним матеріалом. Пов'язано це, по-перше, з його помірною вартістю, по-друге, якщо з яких-небудь причин покриття підлоги з часом втратить форму через усадки, відновити ідеальний стан приміщення буде простіше.

 

Ваші переваги від співпраці з DASP

Пропозиція по ремонту новобудов від нашої будівельної компанії має ряд корисних якостей для замовника. Виділимо основні:

 • відсутність збитків при неналежній якості виконання - працюємо після документального оформлення зобов'язань, що гарантує відшкодування витрат, які виникли з нашої вини;
 • простота втілення бажаного в реальність - пояснюєте завдання, схвалюєте проектні рішення, приймаєте готовий об'єкт з можливістю коригування будь-якого етапу;
 • зручність навіть в дрібницях - конкретні терміни, різні варіанти оплати, безкоштовні консультативні послуги.

У нас повністю прозорі ціни на ремонт квартири в новобудові з можливістю попереднього розрахунку вартості. Працювати починаємо тільки після узгодження всіх умов співпраці і деталей ремонту.

 

Ремонту квартири під ключ

Ви можете вибирати різні типи ремонту в новій квартирі. Звертаємо увагу на позитивні аспекти варіанту - під ключ. Чим  вигідна дану пропозиція? Ми робимо все - відпадає потреба шукати майстрів під різні проекти. Робота виконується злагодженою командою, поетапно. Своєчасно виявляти і усувати будь-які недоліки виходить набагато простіше.

Також варто виділити наступні моменти:

 • на всі категорії ремонту квартири складається єдиний договір;
 • Ви отримуєте готове планувальне рішення з видимим терміном реалізації і результатами;
 • значно скорочується час проведення робіт, оскільки командна робота передбачає відпрацьований алгоритм дій.

У штаті компанії DASP достатня кількість фахівців з ремонту квартир. Підберемо виконавців під будь-які планувальні рішення. Достатній досвід і кваліфікація в цій сфері дозволяє давати рекомендації по всьому, що планується зробити. Допомагаємо з вибором будматеріалів, витратних матеріалів, в складанні оптимального проекту, підборі кращих  інтер’єр них рішень: розробку дизайн-проекту квартири можна замовити у дочірньої компанії DASP Bureau.

Ви можете вносити корективи в будь-які наші пропозиції, але втілювати в життя Ваші задуми можемо тільки за умови їх відповідності нормативним вимогам, затвердженим законодавством.

З позиції ціноутворення, вартість ремонту в новобудові під ключ вважається досить затратною. Але, це в будь-якому випадку вигідне вкладення в комфортний побут на довгі роки, без доробок і поліпшень у майбутньому, які потребують додаткового фінансування.

 

Щоб узгодити технічні моменти послуги ремонт квартири під ключ, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

Україна, Київ, вул. Паньківська 25
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Замовити схожий проект
Неверный ввод
* - обов'язкові