від ідеї до реалізації

Один з видів діяльності, на якому спеціалізується компанія DАSP - ремонт котеджу (приватного будинку).
Суть послуги, що надається полягає в зміні параметрів інтер'єру, заміни інженерних комунікацій, а також виконання відповідних будівельно-монтажних робіт.
Якщо Ви бажаєте перетворити свій дачний будинок в сучасне і елітне житло - рекомендуємо проводити ремонт по заздалегідь розробленій проєктній документації. Штат компанії укомплектований архітекторами, інженерами і дизайнерами, що дозволяє виконувати дизайнерський ремонт котеджу будь-якого ступеня складності.
Виконуємо ремонт котеджу під ключ: попередньо погоджуємо і розробляємо дизайн-проєкт, проводимо всі будівельно-монтажні роботи, здійснюємо авторський нагляд.
Одна з переваг замовити ремонт котеджу у нашій компанії - поставка будматеріалів за оптовими цінами.
Строк наданої гарантії на результати робіт - від 1 року. Мінімальний строк виконання ремонту становить від трьох місяців.

Exterior modern white villa with pool and garden, nobody inside

 

Реалізовані
проекти
Як ми
Працюємо
Підготовка до співпраці

Запорука якісного виконання робіт і надання послуг - комплекс підготовчих заходів, основна мета яких: 

- формування чіткого уявлення про завдання Клієнта, збір вихідних даних і деталізація на їх підставі завдання, що дозволяє уникнути в подальшому «переробок» і «непорозуміння»; 

- складання попереднього кошторису, який допоможе Клієнту прийняти важливі планувальні рішення, в т. ч. щодо використовуваних будівельних матеріалів; 

- консультування Клієнта щодо переваг і/або недоліків архітектурних та дизайнерських рішень, які планується застосувати, що заощадить Ваш час для пошуку оптимального варіанту з урахуванням як технічних вимог, так і співвідношення ціна/якість. 

У загальних рисах вищеописані заходи можна охарактеризувати як підготовчий переддоговірний етап встановлення ділових відносин, який в кінцевому рахунку скорочує строки виконання завдання Клієнта, а також економить витрачання Ваших коштів. 

Укладання договору

Попередньо узгоджені умови фіксуються і деталізуються у відповідному договорі. Договірні умови, які ми пропонуємо, розроблені на підставі і в точній відповідності з чинним законодавством. При підготовці договору ми завжди прагнемо забезпечити рівномірний баланс інтересів кожної сторони. 

Ви можете попередньо вивчити договірні умови, які ми пропонуємо, ознайомившись з готовими зразками договорів, в розділі «Документи». 

Крім цього, компанія DASP готова до узгодження спірних договірних умов, а також до розгляду договірних умов, запропонованих Клієнтом. 

 

 

 

Розробка проекту

Результатом робіт з проектування є проектна документація на стадії робочий проект (РП) або на стадії робоча документація (Р). 

При дизайнерському ремонті розробляється дизайн-проект. 

Дизайн-проект це комплекс матеріалів в формі технічної документації, а також візуалізацій об'єкта. Він відображає концептуальні та колористичні, видові та інші особливості інтер'єру / екстер'єру об'єкта. 

Конкретний обсяг проектування (склад креслень, візуалізацій) визначається у відповідному договорі. Розробка дизайн-проекту здійснюється дочірньою компанією DASP bureau. Дизайн-проект готується протягом 50 робочих днів (строк може уточнюватися в меншу або більшу сторону, з урахуванням складності та обсягів проектування). 

 

 

Будівельні роботи

Строк виконання ремонтних/будівельних робіт визначається угодою сторін. Залежно від складності та обсягу робіт останні виконуються компанією DASP самостійно або із залученням субпідрядників. В якості субпідрядників залучатися виключно організації, які спеціалізуються на виконанні окремих видів робіт, а також мають необхідні дозвільні документи у відповідній сфері. 

При виконанні будівельних та ремонтних робіт "під ключ" компанією повністю забезпечується логістика на об'єкт будівельних та інших матеріалів, вивіз будівельного сміття і демонтаж тимчасових споруд, "чорновий" і "фінальний" клінінг об'єкта. 

 

 

 

Передача об'єкта

Результати робіт по ремонту і будівництву здаються згідно календарного графіка (плану) їх виконання. 

Передача готового об'єкта здійснюється після виконання всіх етапів робіт. 

Виявлені при здачі-прийманні недоліки усуваються компанією безкоштовно в межах встановленого договором загального строку виконання робіт або додатково погодженого сторонами.

 

 

 

 

Гарантійне обслуговування

Після здачі-приймання результатів ремонту /будівництва компанія здійснює гарантійне обслуговування. 

Дефекти, виявлені Клієнтом в межах гарантійного терміну, усуваються безкоштовно. 

 

 

 

 

 

Замовити
консультацію
Неверный ввод
* - обов'язкові
Додаткові
відомості
про ремонт будинків, котеджів

Blueprints, Hardhat, Glasses, Stickers, Construction level, Pen in architecture office retro style.

Ремонт котеджу в м.Києві та регіонах здійснюється компанією DASP з дотримання європейських стандартів якості.  Послуга охоплює повний комплекс робіт по встановленню сучасних інженерних систем. Сюди також входить як чорнові, так і чистові будівельно-оздоблювальні роботи.

Послуги з ремонту включають:


• Демонтажні роботи (демонтаж вікон і дверей, існуючих перегородок)
• Перепланування внутрішніх приміщень (реконструкція стін і перегородок, об'єднання декількох кімнат в одну, розширення окремих кімнат, перенесення сантехніки);
• Заміна опалення, електромонтажні та сантехнічні роботи;
• Роботи з оздоблення інтер'єрів (штукатурка, шпаклівка, облицювання плиткою, оздоблення стін);
• Установка систем освітлення;
• Клінінг всіх приміщень;
• Установка меблів, елементів декору та інших аксесуарів

Дизайнерський ремонт котеджу (ремонт котеджу під ключ) здійснюється відповідно до технічної документації, що входить в дизайн-проєкт.

Розробка  дизайн-проєкту здійснюється відповідно до побажань Клієнта, сформульованими в завданні на розробку технічної документації.

Всі будівельні роботи виконуються фахівцями компанії, які мають досвід роботи з дорогими імпортними матеріалами (німецька сантехніка, керамічна плитка з Італії, італійські меблі, європеська декоративна штукатурка та ін.), проведенням ремонтних робіт будь-якої складності.


Крім ремонту компанія DASP здійснює будівництво котеджів (приватних будинків).
Будівництво котеджу досить складне і відповідальне завдання, тому потребує ретельного підбору підрядника, якому буде доручено виконання будівельних робіт.
Компанія DАSP має в своєму розпорядженні необхідний штатом співробітників, а також матеріально-технічну базу та дозвільні документи, що дозволяють виконувати такого роду завдання якісно і відповідно до узгоджених строків.
Одна з переваг замовити будівництво котеджу у нас - це виконання всіх робіт «під ключ»: проєктування, дизайн, будівельно-монтажні роботи, оздоблювальні роботи, облаштування території.
Наша спеціалізація будівництво багатоповерхових будинків з цегли. Строк наданої гарантії на результати робіт становить від 1 року. Мінімальний строк будівництва - від шести місяців.
Ми виконуємо проєктні та будівельно-монтажних роботи з безумовним дотриманням ДБН та ДСТУ.
Всі роботи виконуються фахівцями компанії, які мають досвід будівництва котеджів безпосередньо по дизайнерських проєктах, мають допуски до відповідних видів робіт, а також щорічно підвищують рівень кваліфікації.

Україна, Київ, вул. Паньківська 25
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Замовити схожий проект
Неверный ввод
* - обов'язкові