Організація будівництва передбачає системність і взаємопов'язаність прийнятих організаційно-технологічних рішень і заходів.
Кінцева мета таких рішень і заходів - забезпечити ефективне виконання будівельно-монтажних робіт, тобто виконувати їх без простоїв, перебоїв або зривів.
Вищевказана мета досягається шляхом забезпечення взаємодії між різними бригадами і фахівцями, здійснення якого проводиться генеральним підрядником - організацією яка несе перед Клієнтом відповідальність за виконання всіх будівельно-монтажних робіт.

Компанія DASP виконує ремонтні та будівельні роботи в якості генерального підрядника і має достатній досвід в даній сфері (більше 5-ти років).

Також компанія має досвід  реалізації складних і крупних об'єктів (площею від 600 кв. м. і більше).

Вартість робіт

Ми розраховуємо вартість генерального підряду в індивідуальному порядку для кожного Клієнта, в залежності від термінів будівництва, обсягу і складності необхідних робіт, конкретних особливостей поточного проєкту.

 

Above view of four architects sitting at the table and discussing design project

Як ми
Працюємо
Підготовка до співпраці

Запорука якісного виконання робіт і надання послуг - комплекс підготовчих заходів, основна мета яких: 

- формування чіткого уявлення про завдання Клієнта, збір вихідних даних і деталізація на їх підставі завдання, що дозволяє уникнути в подальшому «переробок» і «непорозуміння»; 

- складання попереднього кошторису, який допоможе Клієнту прийняти важливі планувальні рішення, в т. ч. щодо використовуваних будівельних матеріалів; 

- консультування Клієнта щодо переваг і/або недоліків архітектурних та дизайнерських рішень, які планується застосувати, що заощадить Ваш час для пошуку оптимального варіанту з урахуванням як технічних вимог, так і співвідношення ціна/якість. 

У загальних рисах вищеописані заходи можна охарактеризувати як підготовчий переддоговірний етап встановлення ділових відносин, який в кінцевому рахунку скорочує строки виконання завдання Клієнта, а також економить витрачання Ваших коштів. 

Укладання договору

Попередньо узгоджені умови фіксуються і деталізуються у відповідному договорі. Договірні умови, які ми пропонуємо, розроблені на підставі і в точній відповідності з чинним законодавством. При підготовці договору ми завжди прагнемо забезпечити рівномірний баланс інтересів кожної сторони. 

Ви можете попередньо вивчити договірні умови, які ми пропонуємо, ознайомившись з готовими зразками договорів, в розділі «Документи». 

Крім цього, компанія DASP готова до узгодження спірних договірних умов, а також до розгляду договірних умов, запропонованих Клієнтом. 

 

 

 

Розробка проекту

Результатом робіт з проектування є проектна документація на стадії робочий проект (РП) або на стадії робоча документація (Р). 

При дизайнерському ремонті розробляється дизайн-проект. 

Дизайн-проект це комплекс матеріалів в формі технічної документації, а також візуалізацій об'єкта. Він відображає концептуальні та колористичні, видові та інші особливості інтер'єру / екстер'єру об'єкта. 

Конкретний обсяг проектування (склад креслень, візуалізацій) визначається у відповідному договорі. Розробка дизайн-проекту здійснюється дочірньою компанією DASP bureau. Дизайн-проект готується протягом 50 робочих днів (строк може уточнюватися в меншу або більшу сторону, з урахуванням складності та обсягів проектування). 

 

 

Будівельні роботи

Строк виконання ремонтних/будівельних робіт визначається угодою сторін. Залежно від складності та обсягу робіт останні виконуються компанією DASP самостійно або із залученням субпідрядників. В якості субпідрядників залучатися виключно організації, які спеціалізуються на виконанні окремих видів робіт, а також мають необхідні дозвільні документи у відповідній сфері. 

При виконанні будівельних та ремонтних робіт "під ключ" компанією повністю забезпечується логістика на об'єкт будівельних та інших матеріалів, вивіз будівельного сміття і демонтаж тимчасових споруд, "чорновий" і "фінальний" клінінг об'єкта. 

 

 

 

Передача об'єкта

Результати робіт по ремонту і будівництву здаються згідно календарного графіка (плану) їх виконання. 

Передача готового об'єкта здійснюється після виконання всіх етапів робіт. 

Виявлені при здачі-прийманні недоліки усуваються компанією безкоштовно в межах встановленого договором загального строку виконання робіт або додатково погодженого сторонами.

 

 

 

 

Гарантійне обслуговування

Після здачі-приймання результатів ремонту /будівництва компанія здійснює гарантійне обслуговування. 

Дефекти, виявлені Клієнтом в межах гарантійного терміну, усуваються безкоштовно. 

 

 

 

 

 

Додаткові
відомості
про послугу генеральний підряд

Здійснення будівництва об'єкта генеральним підрядником надає Клієнту ряд переваг:

  • скорочення строків будівництва, що обумовлено чітко розпланованим і узгодженим графіком робіт;
  • підвищення якості виконання будівельно-монтажних робіт, що обумовлено виконанням окремих видів робіт спеціалізованими субпідрядними організаціями (об'єднання в одній компанії найкращих зразків будівельної техніки і вузькокваліфікованого персоналу є трудомістким завданням і неминуче позначається на підвищенні вартості послуг, що надаються);
  • економія часу Клієнта, оскільки здійснення контролю за субпідрядними організаціями є одним з обов'язків генерального підрядника.

Компанія DASP здійснює генеральний підряд в м.Києві та регіонах. Будуємо об'єкти з класом наслідків (відповідальності) СС1, СС2. Генеральний підряд здійснюється компанією на підставі відповідного договору. Для обговорення умов співпраці ви можете зв'язатися з нами за телефоном 044 333 64 01. Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Україна, Київ, вул. Паньківська 25
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Замовити схожий проект
Неверный ввод
* - обов'язкові