від ідеї до реалізації

Будівництво будинків (приватного будинку, котеджу) у Києві та Київській області - профільна діяльність компанії DASP.
Приступаємо до спорудження будинку на будь-якій стадії готовності об'єкту: починаючи від проектування та закінчуючи виконанням усіх видів будівельно-монтажних робіт.
Накопичений досвід та кваліфікація наших фахівців дозволяє надавати послуги та роботи з будівництва будинків у точній відповідності до затвердженої проектної документації, а також у рамках узгоджених термінів. Крім цього, ми надамо прайс по Києву та Київській області.

Ремонт домов под ключ

Наші
Переваги
01
02
03
04

 

БУДІВНИЦТВО
БУДИНКІВ ПІД КЛЮЧ

 

 

 

stroitelstvo domov 3

У нас Ви можете замовити будівництво будинку під ключ, тобто повний комплекс послуг та робіт зі створення об'єкта нерухомості з нуля. Фахівці інженерно-будівельної компанії DASP нададуть допомогу у виборі готового проекту. Також за бажанням Клієнта розробляється індивідуальний проект, який враховує особливості розташування будинку.

Вартість будівництва будинку визначається на підставі проектно-кошторисної документації. Бюджетування відбувається за двома основними статтями: вартість роботи і вартість матеріалів..

 

Етапи будівництва

Для того, щоб максимально оптимізувати процес будівництва, наша компанія пропонує розбити його на наступні етапи:

• I-й етап. Ця стадія передбачає: проектування будинку; обговорення готового проекту із Клієнтом; підготовку кошторису та відомості будматеріалів. Також здійснюється підбір оптимальної технології виконання робіт, а будмайданчик попередньо готується до проведення підготовчих робіт.

• ІІ-й етап. На цій стадії виконується: заливання фундаменту; заходи спрямовані на запобігання появи тріщин та його усадки.

• ІІІ-й етап. Стадія, на якій поетапно зводяться поверхи та несучі стіни. Також здійснюється розведення комунікацій та монтаж інженерних мереж.

• ІV-й етап. Ця стадія включає: будівельні роботи по зведенню покрівлі та по утепленню.

• V-й етап. Оздоблювальні роботи: оздоблення всіх внутрішніх приміщень будинку, підлог, стель, стін, дверні та віконні отвори та ін.

• VI-й етап. Облаштування прилеглої території.

Після завершення вищевказаних будівельно-монтажних робіт збудований будинок буде повністю готовий до експлуатації. На всі види послуг та робіт компанії DASP надається гарантія. Останні надаються/виконуються у точній відповідності до діючих ДБН, СНіП та інших нормативних вимог.

Замовити
консультацію
Неверный ввод
* - обов'язкові
Україна, Київ, вул. Паньківська 25
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Замовити схожий проект
Неверный ввод
* - обов'язкові