Послуги компанії DАSP з будівництва ангарів і складів в першу чергу зацікавлять представників дрібного і середнього бізнесу, зайнятих у виробничій та торговельній сферах. Як правило, для таких компаній немає сенсу споруджувати ангари або склади шляхом дорогого капітального будівництва: оптимальним рішення є зведення відносно недорогих конструкцій з металу.
Ми працюємо за сучасними технологіями, що дозволяють проводити будівництво складів і ангарів в короткі строки. Однією з наших переваг є те, що виробничі потужності компанії дозволяють самостійно виготовляти металоконструкції, а це в свою чергу здешевлює вартість послуг, що надаються з будівництва складів і ангарів (докладніше про виготовлення металоконструкцій дивіться у відповідному розділі сайту). Зводимо споруди площею до 5 тис. кв. м. Строк гарантії на результати робіт становить від 1 року. Мінімальний строк будівництва - від одного місяця.

Вартість будівництва ангарів, складів

Точна вартість робіт визначається при складанні кошторису виходячи із завдання Клієнта і вимог проєктної документації. При формуванні ціни враховуються такі чинники, як: вартість вихідних матеріалів, метраж споруди, природні умови будівельної ділянки.

 

hangar warehouse

Як ми
Працюємо
Підготовка до співпраці

Запорука якісного виконання робіт і надання послуг - комплекс підготовчих заходів, основна мета яких: 

- формування чіткого уявлення про завдання Клієнта, збір вихідних даних і деталізація на їх підставі завдання, що дозволяє уникнути в подальшому «переробок» і «непорозуміння»; 

- складання попереднього кошторису, який допоможе Клієнту прийняти важливі планувальні рішення, в т. ч. щодо використовуваних будівельних матеріалів; 

- консультування Клієнта щодо переваг і/або недоліків архітектурних та дизайнерських рішень, які планується застосувати, що заощадить Ваш час для пошуку оптимального варіанту з урахуванням як технічних вимог, так і співвідношення ціна/якість. 

У загальних рисах вищеописані заходи можна охарактеризувати як підготовчий переддоговірний етап встановлення ділових відносин, який в кінцевому рахунку скорочує строки виконання завдання Клієнта, а також економить витрачання Ваших коштів. 

Укладання договору

Попередньо узгоджені умови фіксуються і деталізуються у відповідному договорі. Договірні умови, які ми пропонуємо, розроблені на підставі і в точній відповідності з чинним законодавством. При підготовці договору ми завжди прагнемо забезпечити рівномірний баланс інтересів кожної сторони. 

Ви можете попередньо вивчити договірні умови, які ми пропонуємо, ознайомившись з готовими зразками договорів, в розділі «Документи». 

Крім цього, компанія DASP готова до узгодження спірних договірних умов, а також до розгляду договірних умов, запропонованих Клієнтом. 

 

 

 

Розробка проекту

Результатом робіт з проектування є проектна документація на стадії робочий проект (РП) або на стадії робоча документація (Р). 

При дизайнерському ремонті розробляється дизайн-проект. 

Дизайн-проект це комплекс матеріалів в формі технічної документації, а також візуалізацій об'єкта. Він відображає концептуальні та колористичні, видові та інші особливості інтер'єру / екстер'єру об'єкта. 

Конкретний обсяг проектування (склад креслень, візуалізацій) визначається у відповідному договорі. Розробка дизайн-проекту здійснюється дочірньою компанією DASP bureau. Дизайн-проект готується протягом 50 робочих днів (строк може уточнюватися в меншу або більшу сторону, з урахуванням складності та обсягів проектування). 

 

 

Будівельні роботи

Строк виконання ремонтних/будівельних робіт визначається угодою сторін. Залежно від складності та обсягу робіт останні виконуються компанією DASP самостійно або із залученням субпідрядників. В якості субпідрядників залучатися виключно організації, які спеціалізуються на виконанні окремих видів робіт, а також мають необхідні дозвільні документи у відповідній сфері. 

При виконанні будівельних та ремонтних робіт "під ключ" компанією повністю забезпечується логістика на об'єкт будівельних та інших матеріалів, вивіз будівельного сміття і демонтаж тимчасових споруд, "чорновий" і "фінальний" клінінг об'єкта. 

 

 

 

Передача об'єкта

Результати робіт по ремонту і будівництву здаються згідно календарного графіка (плану) їх виконання. 

Передача готового об'єкта здійснюється після виконання всіх етапів робіт. 

Виявлені при здачі-прийманні недоліки усуваються компанією безкоштовно в межах встановленого договором загального строку виконання робіт або додатково погодженого сторонами.

 

 

 

 

Гарантійне обслуговування

Після здачі-приймання результатів ремонту /будівництва компанія здійснює гарантійне обслуговування. 

Дефекти, виявлені Клієнтом в межах гарантійного терміну, усуваються безкоштовно. 

 

 

 

 

 

Замовити
консультацію
Неверный ввод
* - обов'язкові
Додаткові
відомості
про послугу будівництво ангарів, складів

Виконання робіт здійснюється поетапно:

  1. Проєктування. На цьому етапі ми проводимо вишукувальні роботи на ділянці, виділеній під будівництво, розробляємо проєктну документацію, пропонуємо, як готові проєкти, так і індивідуальні, виходячи з конкретних вимог Клієнта.
  2. Виготовлення металоконструкцій. При виготовленні металоконструкцій використовуються якісні і зносостійкі матеріали з урахуванням вимог, закладених при проєктуванні.
  3. Монтаж готових конструкцій. При монтажі металоконструкцій практично не використовуються зварювальні роботи, їх стикування максимально механізоване, що дозволяє провести будівництво ангара або складу протягом декількох тижнів.

Будівництво ангарів, складів у м. Києві та регіонах здійснюється компанією DASP за прийнятними цінами, які не перевищують середньоринкові.
Ми виконуємо проєктні та будівельні роботи з точним дотриманням ДБН та ДСТУ.
Всі роботи виконуються фахівцями компанії, які мають досвід будівництва ангарів, складів і відповідні допуски до даних видів робіт, а також щорічно підвищують свій рівень кваліфікації та компетентності.

Україна, Київ, вул. Паньківська 25
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Замовити схожий проект
Неверный ввод
* - обов'язкові