У зв'язку з розвитком і збільшенням компанії DASP ми запрошуємо Вас в нашу команду, щоб зробити її ще більш професійною. Нам потрібні активні та цілеспрямовані люди, орієнтовані на результат і досягнення загальних цілей. Разом ми зможемо реалізувати ще більше об'єктів і втілити в життя будь-яку ідею.

Компанія  DASP вже більше трьох років успішно займається проектуванням і реалізацією об'єктів житлової та комерційної нерухомості. За цей час ми зарекомендували себе як надійні партнери і професійні ідеологи. Ми беремося за проекти будь-якої площі і складності і доводимо їх до кінця - від ідеї до готової реалізації!

Для отримання списку вакансій або відправки резюме надішліть листа на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. 

  • Проектний менеджер
    Ми шукаємо цілеспрямованих і націлених на результат. Якщо ти любиш тримати все під своїм контролем, любиш доводити будь-яку справу до кінця і кайфуєш від якісно виконаної роботи - тобі до нас. Ми з радістю чекаємо тебе!
  • Спеціаліст будівельних спеціальностей
    Якщо твої руки ростуть з правильного місця, ти не любиш ледачих і завжди якісно і відповідально підходиш до будь-якої роботи, знаєш, що таке терміни і для чого вони задаються - ти ідеальний кандидат!
  • Кошторисник
    Цифри - твої найкращі друзі. Ти знаєш, як правильно і грамотно складати кошториси, відмінно володієш Excel і розбираєшся в усіх будівельних тонкощах. Ти завжди зважаєш всі потрібні матеріали і не пропускаєш жодного будівельного етапу.
Україна, Київ, вул. Паньківська 25
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Замовити схожий проект
Неверный ввод
* - обов'язкові