Послуга ремонт під ключ наразі є популярною і затребуваною в усіх сегментах ринку будівництва. Ремонт під ключ охоплює кілька етапів і видів робіт. Ремонт під ключ означає, що Ви можете обрати повноцінний ремонт Вашого приміщення, починаючи від дизайн-проекту і закінчуючи розміщенням меблів, аксесуарів і прикрас. Також є варіант вибору окремих видів робіт, які цікавлять саме Вас.

Переваги послуги ремонт «під ключ»

Зробити ремонт у приміщенні можна і самостійно. Однак це вимагає багато часу, сил і інших ресурсів. Кожного майстра чи різноробочого потрібно підбирати в індивідуальному порядку, домовлятися про терміни, обсяг і якіть послуг.

Компанія DASP пропонує вам весь комплекс ремонтних робіт. Вам не доведеться шукати окремо кожного фахівця. Ми самі підбираємо співробітників для кожного профільного виду ремонтних робіт.

Ще одним плюсом є те, що всі співробітники компанії мають значний досвід. Ними виконано ремонт більш ніж на 100-та об'єктах, і вони продовжують удосконалювати свою кваліфікацію.

Умови надання послуги ремонт під ключ деталізуються у відповідному договорі, також в ньому вказуються терміни, вартість і порядок здачі робіт, усунення в них недоліків.

Ремонт під ключ також передбачає закупівлю і логістику будівельних матеріалів силами підрядника, отже Вам не доведеться витрачати на це зайвий час.

Наші фахвці працюють швидко і якісно, а також акуратно. Після закінчення робіт співробітники прибирають за собою все сміття, пил, проводиться фінальний клінінг об'екта.

Ремонт під ключ також передбачае можливість внесення замовником правок в проект безпосередньо в ході реалізації проєкту. Крім цього, замовнику надається можливість спостерігати за процесом онлайн. На всі види робіт ми даємо гарантію від 1 року. В будь-якому випадку гарантійний строк відповідає встановленому нормативними вимогами.

Для зв'язку з менеджером достатньо скористатись зазначеним на сайті номером телефону або залишити заявку за допомогою відповідної форми. У цьому випадку Ви отримаєте абсолютно безкоштовно консультацію і попередній прорахунок вартості проекту.

Україна, Київ, вул. Паньківська 25
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Замовити схожий проект
Неверный ввод
* - обов'язкові