Успішні зростаючі компанії досить часто здійснюють ремонт офісів в стилі лофт. І це виправдано, оскільки ця сучасна технологія дає можливість розробляти цікаві моделі інтер'єру.

Незважаючи на свою практичність і популярність, даний варіант підходить далеко не всім. Любителі класики не оцінять в повній мірі технологію грубо накиданої штукатурки або оголену цегляну кладку. Але для любителів креативу і нестандартного підходу до інтер'єру, відкриваються практично необмежені можливості для відтворення найсміливіших ідей в процесі ремонту офісу в стилі лофт.

Характерні особливості

Одна з важливих переваг - поєднання абсолютно невідповідних один одному предметів. Ремонт офісу в стилі лофт вийде максимально органічним при дотриманні ряду умов:

 • велике і просторе приміщення для роботи, позбавлене перегородок і будь-яких видів перекриттів, такі приміщення іменуються спортзалами;
 • досить високі стелі;
 • великі розміри віконних прорізів як у виробничих цехах;
 • різні не закриті комунікації і труби, які послужать як декор;
 • граничний мінімум будь-яких меблів;
 • сучасні моделі приладів освітлення;
 • наявність предметів декору, що належать різним стилям, предметів різноманітної фактури;

Перед початком ремонту офісу в стилі лофт потрібно потурбуватися про стан комунікацій, при необхідності провести їх заміну, привести в порядок приміщення. Площа повинна бути просторою і абсолютно нічим не захаращеною. До початку проведення основних робіт зносяться стіни, які не є несучими, всі стаціонарні перегородки.

Дизайн стін

Найбільш відомий прийом оздоблення стін в процесі ремонту офісу в стилі лофт - просто бетонні або цегляні стіни з штукатуркою, що відвалилася. Для створення такої імітації використовують старі цеглини, можна їх пофарбувати в натуральні кольори: теракотовий, сірий або білий. Часто створюється комбінація цегляної кладки з бетонною стіною.

Щоб виконати ідеальний ремонт офісу в стилі лофт, необхідно:

 • наносити розчин недбало, підкреслюючи фактуру складу без вирівнювання;
 • стіну без штукатурки забарвити в цегляний або інший монохромний колір;
 • для штучного старіння покрити поверхню стін дрібними тріщинами і всілякими розлученнями;

Вдало, якщо підібране для роботи компанії приміщення виявиться з оголеною кладкою стін або просто бетонною основою без штукатурки. Тоді можна лише покрити поверхні лаком, попередньо очистивши стіни від забруднень. Можна недбало нанести шар бетону або приклеїти плитку, яка імітує цеглу або бетон. Дерево також використовується, але в набагато менших масштабах. Для більшого затишку під час проведення ремонту офісу в стилі лофт деревом можна обробити одну зі стін.

Дизайн стелі

У процесі ремонту офісу в стилі лофт необхідно врахувати минуле призначення приміщення. Колишні цехи обладнувалися відкритою проводкою і іншими комунікаціями, що йдуть по стелі. Висоту стель можна візуально збільшити, створивши імітацію в формі решітки повітрозабірника з вбудованою всередині підсвічуванням з світлодіодів.

Ще одна характерна риса, що підходить для ремонту офісу в стилі лофт - наявність на стелі балок з дерева або металу.

Дизайн підлоги

Проводячи обробку поверхні підлоги, в процесі ремонту офісу в стилі лофт можна використовувати будь-який матеріал. Необхідно витримувати холодну гаму кольорів, використовуючи натуральні відтінки.

Великою популярністю для ремонту офісу в стилі лофт користується дерево. Не менш якісний і зручний потертий пол із пробки, наливний з промисловим малюнком, керамогранітний, класичний бетонний. Цікаво виглядає комбінація оздоблювальних матеріалів для виділення декількох функціональних зон: приймальня, робоча, місце для відпочинку.

Освітлення

Для ремонту офісу в стилі лофт використовуються не будь-які світильники. Стандартна підсвітка із світлодіодів, різні точкові світильники і класичні бра тут не підійдуть. Зате відмінно впишуться імітації старовинних гасових світильників, ліхтарі-гармошки, різноманітні лампи з латуні, прожектори.

Всі лампи досить низько звисають зі стелі. Проводка в процесі ремонту офісу в стилі лофт не приховується, більш того, дроти переплітають, створюючи цілі декоративні пучки.

Варіанти декору

Хоча такий інтер'єр вимагає великого простору, декор для нього дуже доречний. Прекрасно впишеться колекція оригінальних невеликих годинників або великі настінні, або годинник, що ставиться на підлогу. Велике скупчення різної оргтехніки додасть інтер'єру ділової обстановки і гармонійно впишеться в стиль.

Декор не повинен бути надлишковим, він повинен бути яскравим і помітним.

Меблі

Підійдуть меблі в скандинавському дизайні, добре буде виглядати модерн, хай-тек. Навіть традиційна і звична класика знайде своє місце в інтер'єрі. Оформляються меблі хромованим металом, латунню, кованими деталями, склом, постареним деревом, грубо обробленими дошками. Абсолютно недопустима мозаїка, вітражі, всіляка інкрустація і химерні деталі.

Меблі, які встановлюються після ремонт офісу в стилі лофт:

 • не нова, можливо її спеціально зістарити;
 • суворої форми, відсутність химерності і витонченості;
 • виглядає солідно, без будь-якої легковажності;
 • велика кількість відкритих полиць і стелажів, мінімум закритих шаф;
 • можливе використання коробок і різноманітних ящиків замість звичних шаф.

Меблі повинні володіти мобільністю, можливістю легко змінити її місце розташування для зміни обстановки. Чудово підійдуть відтінки металік, натуральний бетон, білий, червона цегла. Встановлюються меблі з урахуванням поділу приміщення на певні зони.

Ремонт в офісі в стилі лофт - це комфорт і практичність. Як правило, його прихильниками стають молоді компанії, що розвиваються, які працюють в рекламі, займаються маркетингом і сучасними інноваціями. Людині, яка звикла працювати на самоті, не буде комфортно в таких умовах. Такий інтер'єр існує для людей, які високо цінують дух загального колективізму.

Україна, Київ, вул. Паньківська 25
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Замовити схожий проект
Неверный ввод
* - обов'язкові