Група компаній DASP надає послуги з розробки дизайну та проектування, а також виконує ремонтні та будівельно-монтажні роботи. Основна локалізація надання послуг компанією - м.Київ та Київська область. Можлива співпраця і на регіональному рівні.

Загальний штат компанії складає 50 співробітників. При необхідності, кількість робочих оперативно збільшується. Компанія співпрацює з широким колом постачальників будівельних матеріалів і компаніями, що спеціалізуються на виконанні вузькопрофільних робіт.

Налагоджені взаємовідносини з постачальники будівельних матеріалів дозволяють нам формувати комерційні пропозиції для Клієнтів, які вигідно відрізняються від середньоринкових цін в даному сегменті послуг

Клієнтам надається гарантія на всі послуги компанії терміном від 1 року. Консультація і кошторис надається Клієнтам абсолютно безкоштовно.

ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ - ПРИНЦИП КОМПАНІЇ

Дотримання строків, виконання всіх контрактних та нормативних вимог - безумовний пріоритет компанії DASP при взаєминах з Клієнтом.

Досягнення якісного результату - це запорука багаторічного досвіду надання послуг з розробки дизайну та проектування, а також виконання ремонтних та будівельно-монтажних робіт.

В якості  наших результатів ви можете переконається самі, ознайомившись з прикладами завершених проектів. При бажанні можемо організувати відвідування об'єкта, який знаходився в стадії реалізації, для того щоб Ви змогли оцінити наші можливості і підхід до виконання робіт.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Офіційна діяльність

Допуски на ведення архітектурної, будівельної та інженерної діяльності

Гарантія економії

Зниження витрат на суму до 15% за рахунок оптової закупівлі будматеріалів

Дотримання термінів

Здача об'єкта в дату, встановлену контрактом

Комплексний підхід

Супровід проекту від стадії проектування і дизайну, і закінчуючи виконанням всіх ремонтних або будівельно-монтажних робіт

Висока швидкість робіт

Досягається за рахунок налагодженого процесу взаємодії між усіма залученими до проекту виконавцями

Оперативне складання кошторису

Кошторис робіт і матеріалів складається протягом 24 годин з моменту звернення

Україна, Київ, вул. Паньківська 25
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Замовити схожий проект
Неверный ввод
* - обов'язкові