proectНадання послуг з проектування є одним з найбільш трудоємких і складних завдань у відповідному сегменті ринку.

В процесі проектування здійснюється збір і розробка проєктної документації для різного роду об'єктів: приватних будинків, котеджів, інших об'єктів комерційної та житлової нерухомості.

Послуги з проектування надаються компанією DASP на підставі договору підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. Проектування здійснюється інженерами і архітекторами, які мають кваліфікаційні сертифікати. Результатом робіт з проектування є проектна документація на стадії робочий проект (РП) або на стадії робоча документація (Р).

Ми здійснюємо проектування в самих різних сферах: ресторани і кафе, офіси та магазини, квартири, житлові будинки, склади, ангари, а також металоконструкції для їх будівництва.  Можемо спроектувати будь-яку будівлю, які за класом наслідків (відповідальності), відносяться до об'єктів з незначними (СС1) і середніми (СС2) наслідками.

Обсяг і види робіт з проектування залежить від різних чинників, зокрема, місця будівництва, типу об'єкта і вимог замовника. Незалежно від обсягу та складності робіт, всі проекти розробляються фахівцями DASP в точній відповідності ДБН, ДСТУ та іншими нормативними вимогами.

 

Етапи проектування

Відправною точкою будь-якого проектування є збір даних, а саме: геодезичних, геологічних, геотехнічних, гідрометеорологічних. Залежно від виду будівництва, особливостей території і її вивченості, стадії проектування, збір даних проводиться шляхом дослідження спеціалізованих джерел інформації, проведенням польових і лабораторних робіт, інших інженерних вишукувань.

Наступним етапом проектування є створення начерку проекту, який архітектор надає замовнику для внесення правок і різного роду зауважень. Основне завдання на цій стадії робіт - узгодження концепції майбутнього проекту, втіленого в ідеях архітектора, з уявленнями замовника про об'єкт.

Третім етапом проектування є створення архітектором ескізного проекту. За своєю суттю ескізний проект є останнім чорновим варіантом об’єкта, який проектується, перед тим, як почнеться розробка креслень, які підлягають передачі замовнику. Що входить в ескізний проект? Він містить поверхове планування всього об'єкта в цілому. У ньому також відображені архітектурні рішення, що стосуються художнього оформлення об'єкта, його будівельних особливостей.

Після затвердження ескізного проекту замовником, архітектори та інженери приступають до розробки креслень, які будуть передані в кінцевому рахунку замовнику. Як вже було зазначено, замовнику передається готова проектна документація у вигляді робочого проекту (РП) або робочої документації (Р). З точки зору законодавчих та нормативних вимог така документація є цілком придатною для виконання будівництва. Серед іншої інформації, робоча документація (робочий проект) включає поверхові плани, плани екстер'єрів (фасаду, покрівлі). Також міститься інформація відносно інженерних мереж (електрики, водопроводу, каналізації, вентиляції та ін.)

 

Склад робіт з проектування

Проектування здійснюється за такими видам робіт: архітектурний проект, конструктивний проект, інженерія.

Архітектурний проект включає поверхові плани, фасади, розрізи, покрівлю та візуалізації.

До конструктивного проекту відноситься проектна документація щодо фундаменту, перекриттів, кроквяних конструкцій, деталізації покрівлі та вузлів кріплення. Крім цього, конструктивний проект містить відомість (розрахунок) будівельних матеріалів.

Інженерія передбачає розробку проектної документації на електромережі, вентиляцію і кондиціонування, системи пожежогасіння, системи опалення, водопостачання, каналізації та ін.

Додаткові
відомості
про послугу проектування

 

Компанія DASP успішно надає послуги з проектування на протязі вже більше 5-ти років. За цей період нашими архітекторами і інженерами здійснено розробку проектної документації більш ніж для 100-та об'єктів комерційної та житлової нерухомості. При проектуванні ми завжди зосереджуємо зусилля на тому, щоб проект Вашого котеджу, ресторану чи іншого потрібного Вам об'єкту був оригінальним і унікальним у своєму роді.

При наявності відповідного побажання Клієнта, проектна документація розробляється відповідно до унікального дизайну об'єктів і приміщень, що є результатом злагодженої роботи як дизайнера, так і архітектора (інженера). В цьому випадку в результаті Ви отримуєте дизайн-проект - набір технічної документації в письмовому та електронному вигляді, яка дозволяє провести будівництво або ремонт для отримання інтер'єрів (екстер'єрів) в точній відповідності з раніше розробленим дизайном. З детальною інформацією про дизайн-проект можна ознайомитись у відповідному розділі.

Україна, Київ, вул. Паньківська 25
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Замовити схожий проект
Неверный ввод
* - обов'язкові