dizajn1Кожен дбає про затишок і комфорт у своїй квартирі, бажає відчувати затишок і комфорт в офісі, , по приїзду в заміський будинок або під час відвідування ресторану. Забезпечити саме такі  відчуття покликаний вишуканий зовнішній і внутрішній вигляд приміщень і об'єктів, в яких ви перебуваєте, їх простота і функціональність.

Вишуканість, простота і функціональність є невід’ємними складовими кожного об'єкту комерційної чи житлової нерухомості, які створює компанією DАSP згідно з концепцією надання послуг в сфері розробки дизайну, проектування і будівництва за принципом замкнутого циклу. Ми розробляємо сучасні, комфортні і креативні інтер'єри / екстер'єри для квартир, котеджів, ресторанів, офісів.

У штаті компанії працюють дизайнери, інженери і архітектори, наполегливою працею яких створюються проекти як для простих, так і для складних об'єктів найрізноманітніших стилів: сучасні, класичні, етнічні, а також будь-які специфічні стилі на вибір замовника.

У нас налагоджена гнучка і зручна система комунікації з Клієнтами, що дозволяє погоджувати з дизайнером всі деталі проекту, завдяки чому забезпечується відповідність інтер'єру точному баченню замовника.

Розроблена дизайнером документація проходить контроль і узгодження з інженерами і архітекторами, щодо відповідності її нормативним вимогам, а також реалізації на практиці в процесі ремонту або будівництва. Тому всі проекти від наших дизайнерів цілком придатні для їх подальшого втілення в реальному житті, не вимагають «перевзуватися на ходу» в самий не підходяще для цього час - фактичне виконання ремонтних або будівельно-монтажних робіт.

З чого складається дизайн-проект?

Результатом роботи дизайнера є повністю готовий до роботи проект - комплекс матеріалів у формі технічної документації, а також візуалізацій об'єкта. Зазначені матеріали повинні містити інформацію, креслення та фотоматеріали (в передбачених випадках в форматі 3D), які будучи необхідними, в той же час є цілком достатніми для того, щоб в процесі виконання ремонту або будівництва у відповідності з викладеними в них вимогами, отримати інтер'єр приміщень , який точно відтворює раніше розробленому дизайну.

Пропонуємо Вам ознайомитись зі складом дизайн-проекту на прикладі квартири в розділі «Документи», щоб отримати чітке уявлення про те, яка ж документація розробляється в рамках дизайн-проекту.

Надання послуг з дизайну є спеціалізацією нашої дочірньої компанії DASP bureau, з повним переліком послуг якої Ви можете ознайомитись на її сайті.

Приклади
реалізованих дизайн-проектів
Додаткові
відомості
щодо робіт по дизайну

Як підібрати тарифний план?

Вартість розробки дизайн-проекту залежить від складу документації, необхідної замовнику.

 

Тариф «Базовий» включає мінімальний склад документації, а саме підібрані дизайнером планувальні рішення, пропозиції щодо розстановки меблів, план монтажу / демонтажу стін і перегородок, експлікація і розмірний план для кожного приміщення. Основна мета дизайн-проекту в зазначеному складі - чіткіше уявити майбутнє планування об'єкта, по можливості використовувати наявні площі максимально раціонально.

Тариф «Бізнес» передбачає розробку дизайнером повного набору технічної документації. Дизайн-проект в даному складі не вимагає додаткового опрацювання інженерних або архітектурних рішень, і є достатнім для початку виконання підрядником ремонтних або будівельних робіт. До складу проекту, крім вищевказаної документації входить: 3D візуалізація всіх приміщень, плани для стель і підлог, для електромереж та освітлення, для системи опалення, для системи вентиляції і кондиціонування, а також для сантехніки. Крім цього, до проекту додається відомість (розрахунок) будівельних матеріалів. Планувальні рішення і концепції розробляються в 2 (двох) варіантах.

Тариф «Преміум» включає розробку дизайнером повного набору технічної документації, відповідно до переліку, зазначеного в тарифі «Бізнес». Планувальні рішення розробляються в 3 (трьох) варіантах, концепції - в 2 (двох) варіантах. Комплексом послуг по даному тарифному плану також охоплюється здійснення авторського нагляду.


Етапи розробки дизайну проекту. Строки виконання робіт

Надання послуг з розробки дизайн-проекту починається з безкоштовної консультації дизайнера. У процесі консультування уточнюється необхідний склад проектної документації.

У разі оформлення замовлення, наступним етапом буде виїзд дизайнера на об'єкт, для складання обмірних планів приміщень. На цьому ж етапі замовником здійснюється формування завдання на розробку дизайн-проекту. Формування завдання можливо за зразком і за сприяння дизайнера (безкоштовних консультацій). Обмір приміщень і оформлення завдання на розробку дизайн-проекту здійснюється протягом 3-5 днів.

Далі дизайнер проводить планування приміщень і, після її затвердження замовником, готує відповідну документацію. Виконується візуалізація приміщень, в передбачених випадках візуалізація оформляється в форматі 3D, а також розробляється додаткова технічна документація.

Після затвердження замовником дизайн-проекту, йому передається готова документація в паперовому та електронному вигляді. Загальний строк виконання робіт складає від 30 днів.

 

Ще про послугу дизайн приміщень

Матеріально-технічна база і штат фахівців компанії дозволяє готувати дизайн-проекти складних і великих будівель. У портфоліо присутні об'єкти площею понад 3000 кв. м. Послуга розробка дизайн-проекту надаватися в м.Києві та регіонах.

Україна, Київ, вул. Паньківська 25
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Замовити схожий проект
Неверный ввод
* - обов'язкові