architecturaУспішна реалізація концепції надання послуг в сфері розробки дизайну, проектування і будівництва за принципом замкнутого циклу передбачає супровід проекту, що реалізовується, архітектором - фахівцем, що має відповідний кваліфікаційний сертифікат, і який є відповідальним за просторову, планувальну і функціональну організацію об'єктів, приміщень.

Чим займається архітектор, і які послуги він надає?

Спектр послуг, що надаються архітекторами компанії DASP досить широкий. Це - проектування, реконструкція індивідуальних житлових будинків, котеджів, закладів  торгівлі, громадського харчування та інших об'єктів комерційної нерухомості. Наші архітектори створюють проекти найрізноманітніших стилів: сучасні, класичні, етнічні, а також будь-які специфічні стилі на вибір замовника. До складу послуг входить консультування та виїзд на об'єкт для проведення і подальших рекомендацій.

Архітекторами компанії забезпечується оформлення всього пакету архітектурно-будівельних документів, передбачених нормативними вимогами. Роботи з проектування виконуються за наступними напрямками: архітектурний проект, конструктивний проект та інженерія (проектування інженерних мереж). Детальніше про склад документації, яка розробляється в межах кожного напрямку можна дізнатися в розділі «Проектування». Вартість послуг визначається для кожного виду робіт окремо. Також забезпечується супровід розробленої проектної документації при подальшому її використанні: узгодження і захист проекту, оформлення дозволу на будівництво, реалізація проекту (авторський нагляд).

Додаткові
відомості
на послуги архітектора

 

Який порядок надання послуг архітектором і здійснення авторського нагляду?

 

Вищевказані послуги надаються архітектором на підставі відповідного договору. Виконання і оплата робіт проводиться поетапно. Більш докладно про етапи робіт можна дізнатися в розділі «Проектування».

Авторський нагляд здійснюється архітектором, який брав участь в розробці проектної документації.

Умови здійснення авторського нагляду визначаються на підставі договору, укладеного з Замовником.

Авторський нагляд передбачає періодичний і обов'язковий контроль архітектором за ходом виконання робіт на об'єкті.

У разі якщо виконання будівництва здійснено з порушеннями вимог проектної документації, архітектор вносить на розгляд підрядника свої зауваження, які повинні бути усунені. В іншому випадку особа, яка здійснює авторський нагляд, повідомляє про виявлені порушення Клієнта з метою оперативного реагування.

Переваги авторського нагляду:

  • є гарантією якості будівництва, візуального та нормативного відповідності дизайн-проекту;
  • дозволяє уникнути прихованих дефектів і проблем, на етапі введення об'єкта в експлуатацію;
  • забезпечує дотримання технології виконання робіт.
Україна, Київ, вул. Паньківська 25
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Замовити схожий проект
Неверный ввод
* - обов'язкові