/ 05
Чим ми можемо
Вас зацікавити?
Надаємо широкий спектр послуг в різних сегментах будівельного ринку. Спеціалізуємося на ремонтних і будівельних роботах по об'єктах як житлової, так і комерційної нерухомості: ремонт квартири; ремонт офісу і магазину; ремонт приватного будинку і котеджу; ремонт ресторану, кафе, бару; будівництво нових споруд, в т.ч. складів, ангарів і ін. виробів з металоконструкцій. Працюємо більше 5-ти років в м.Києві та регіонах, як з простими, так і складними будовами (клас наслідків (відповідальності) СС1, СС2).
Гарантія якості
відроку
на результати виконаних робіт
від 5 років
на побудовані об'єкти
Замовити
консультацію
Неверный ввод
* - обов'язкові
Наші
Напрямки
01
02
03
04
Ремонт ресторанів, кафе, барів
Ремонт і модернізація об'єктів HoReCa від компанії DASP - це можливість розробити успішну концепцію для Вашого закладу, що виділяє його серед тисячі інших, і здатну по справжньому зацікавити цільову аудиторію. Запорука успішної концепції ресторану, бару чи кафе - її детальне опрацювання. Тому одним з етапів робіт по ремонту такого роду закладів є створення дизайн-проекту. Компанія виконає дизайн-проект з урахуванням всіх побажань Клієнта, а також надасть консультування при формуванні майбутньої концепції. Якщо Ви вже маєте готовий дизайн-проект, ми виконаємо передбачені проектом оздоблювальні та будівельні роботи, з урахуванням всіх найдрібніших деталей, передбачених дизайном інтер'єрів. Детальну інформацію про послугу ремонт ресторанів, кафе, барів можна отримати на відповідній сторінці даного сайту.
Ремонт офісів
Сучасний підхід до ремонту офісу включає велику кількість організаційних рішень, таких як планування, розробка інтер'єру, внутрішнє оздоблення приміщень, підбір меблів і офісного приладдя. Від прийнятих планувальних рішень і оформлення дизайну офісу залежить не тільки кількість метів, які  простоюють,  але і якість організації праці. Пропоновані компанією DASP ідеї і рішення по ремонту офісу забезпечать ефективний робочий простір для Вашого бізнесу. Детальну інформацію про послугу  ремонт офісу можна отримати на відповідній сторінці даного сайту.
Будівництво будинків, котеджів
Перед тим як почати будівництво будинку його власникові потрібно вирішити безліч різноманітних і часто не зовсім простих завдань: скласти програму майбутніх робіт, визначити характеристики будинку - кількість кімнат і їх розташування, вибрати систему водопроводу, каналізації, опалення, підібрати матеріали стін і перекриттів.  Компанія DASP впевнено впорається з вищезгаданими завданнями, спираючись на багаторічний досвід будівництва приватних будинків, котеджів, а також на знання і професіоналізм своєї команди. Компанія здійснює проектування будинків і котеджів, монтажні та будівельні роботи по їх зведенню, дизайнерське оформлення інтер'єрів та екстер'єрів. Працюємо з сучасними матеріалами і обладнанням. Детальну інформацію про послугу будівництво будинків, котеджів можна отримати на відповідній сторінці даного сайту.
Ремонт і перепланування квартир
Сегмент ринку на який орієнтовані послуги компанії по ремонту та перепланування квартир - елітне житло в новобудовах. DASP спеціалізується на роботі з різноманітними сучасними технологіями, всі наші робітники мають досвід роботи зі складними і дорогими будівельними матеріалами. Детальну інформацію про послугу ремонт квартир, а також їх перепланування можна отримати на відповідній сторінці даного сайту.
Як ми
Працюємо
Підготовка до співпраці

Запорука якісного виконання робіт і надання послуг - комплекс підготовчих заходів, основна мета яких: 

- формування чіткого уявлення про завдання Клієнта, збір вихідних даних і деталізація на їх підставі завдання, що дозволяє уникнути в подальшому «переробок» і «непорозуміння»; 

- складання попереднього кошторису, який допоможе Клієнту прийняти важливі планувальні рішення, в т. ч. щодо використовуваних будівельних матеріалів; 

- консультування Клієнта щодо переваг і/або недоліків архітектурних та дизайнерських рішень, які планується застосувати, що заощадить Ваш час для пошуку оптимального варіанту з урахуванням як технічних вимог, так і співвідношення ціна/якість. 

У загальних рисах вищеописані заходи можна охарактеризувати як підготовчий переддоговірний етап встановлення ділових відносин, який в кінцевому рахунку скорочує строки виконання завдання Клієнта, а також економить витрачання Ваших коштів. 

Укладання договору

Попередньо узгоджені умови фіксуються і деталізуються у відповідному договорі. Договірні умови, які ми пропонуємо, розроблені на підставі і в точній відповідності з чинним законодавством. При підготовці договору ми завжди прагнемо забезпечити рівномірний баланс інтересів кожної сторони. 

Ви можете попередньо вивчити договірні умови, які ми пропонуємо, ознайомившись з готовими зразками договорів, в розділі «Документи». 

Крім цього, компанія DASP готова до узгодження спірних договірних умов, а також до розгляду договірних умов, запропонованих Клієнтом. 

 

 

 

Розробка проекту

Результатом робіт з проектування є проектна документація на стадії робочий проект (РП) або на стадії робоча документація (Р). 

При дизайнерському ремонті розробляється дизайн-проект. 

Дизайн-проект це комплекс матеріалів в формі технічної документації, а також візуалізацій об'єкта. Він відображає концептуальні та колористичні, видові та інші особливості інтер'єру / екстер'єру об'єкта. 

Конкретний обсяг проектування (склад креслень, візуалізацій) визначається у відповідному договорі. Розробка дизайн-проекту здійснюється дочірньою компанією DASP bureau. Дизайн-проект готується протягом 50 робочих днів (строк може уточнюватися в меншу або більшу сторону, з урахуванням складності та обсягів проектування). 

 

 

Будівельні роботи

Строк виконання ремонтних/будівельних робіт визначається угодою сторін. Залежно від складності та обсягу робіт останні виконуються компанією DASP самостійно або із залученням субпідрядників. В якості субпідрядників залучатися виключно організації, які спеціалізуються на виконанні окремих видів робіт, а також мають необхідні дозвільні документи у відповідній сфері. 

При виконанні будівельних та ремонтних робіт "під ключ" компанією повністю забезпечується логістика на об'єкт будівельних та інших матеріалів, вивіз будівельного сміття і демонтаж тимчасових споруд, "чорновий" і "фінальний" клінінг об'єкта. 

 

 

 

Передача об'єкта

Результати робіт по ремонту і будівництву здаються згідно календарного графіка (плану) їх виконання. 

Передача готового об'єкта здійснюється після виконання всіх етапів робіт. 

Виявлені при здачі-прийманні недоліки усуваються компанією безкоштовно в межах встановленого договором загального строку виконання робіт або додатково погодженого сторонами.

 

 

 

 

Гарантійне обслуговування

Після здачі-приймання результатів ремонту /будівництва компанія здійснює гарантійне обслуговування. 

Дефекти, виявлені Клієнтом в межах гарантійного терміну, усуваються безкоштовно. 

 

 

 

 

 

Наші
переваги
01
02
03
04
Абсолютно безкоштовно
Ви отримаєте

Крім послуг з будівництва і ремонту у нас Ви абсолютно безкоштовно отримаєте:

  1. Консультування щодо передбачуваних планувальних рішень, складань попереднього кошторису
  2. Узгодження проекту з орендодавцем або керуючою компанією
  3. Здійснення закупівлі і доставки будівельних матеріалів на об'єкт
  4. Узгодження документів з Вашої бухгалтерією
  5. Надання рекомендацій по експлуатації та гарантію на наші послуги і результати виконаних робіт
Україна, Київ, вул. Паньківська 25
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Замовити схожий проект
Неверный ввод
* - обов'язкові